Zdětín B - Klášter B 5:0 (3:0)

V druhém jarním zápase jsme na domácím trávníku přivítali soupeře z Kláštera Mnichovo Hradiště a hlavně jsme chtěli odčinit hororový propadák ze Skalska. Toto se nám začalo dařit hned od úvodu utkání. Již ve třetí minutě jsme se dostali do šance, kterou Dvorský zakončil střelou do břevna, odražený balon se dostal k Bůžkovi, který hlavičkou přehodil brankáře 1:0. Poté hra značně znervozněla. Soupeř se neustále dožadoval po rozhodčím trestání důrazné hry Maurera a věnovali se více diskuzím než fotbalu. Tato situace trvala do 21 minuty, kdy Maurer z otočky vymetl šibenici hostujícímu brankáři 2:0. Tento gólový okamžik přinesl uklidnění emocí na obou stranách a začal se hrát fotbal. Do poločasu se nám podařilo přidat ještě jeden gólv 38 minutě. Po standardní situaci propadl balon na malé vápno a Volejník byl v pravý čas na správném místě 3:0.
Druhý poločas začal mírnou převahou hostí , ale k vážnému ohrožení naší branky nedošlo. Po hodině hry jsme se dočkali další gólové radosti. Láďa Baborák odcentroval balon směrem na branku , brankář se věnoval souboji s Bůžkem a balon propadl až do sítě 4:0. V 70 minutě potáhl akci středem Knespl připravil balon na střelu Maurerovi, který svým druhým gólem zvýšil na 5:0. Poté jsme prostřídali a Solík po minutě na hřišti vstřelil gól, ovšem jeho radost správně zastavil praporek pomezního. Do konce zápasu jsme již odevzdaného soupeře pozlobili šancemi Volejníka a Solíka, které hostující brankář vyrazil.

sestava Zdětína: Meloun- Baborák L.,Kredba,Horáček, Nagy (Zeman 72.min) - Volejník, Knespl, Bůžek,Dvorský-Maurer, Jarolím Pavel (Solík 73.min)