Zdětín "B" - Ledce 1:2

Ve třetím utkání b-týmu se na našem hřišti představil soupeř z Ledců, který se netají přáním postoupit do třetí třídy. K utkání se dostavilo 19 hráčů Zdětína a tak trenéři měli těžkou hlavu koho nominovat do zápasu a koho nechat na tribuně pouze jako diváka. Jaký to rozdíl proti lonské sezoně kdy jsme jezdili v jedenácti lidech k utkáním!!!
Průběh , nakonec i výsledek utkání jakoby kopíroval utkání Áčka z předchozího dne. Od úvodního hvizdu jsme soupeře zatlačili před jeho branku , ale šanci na vstřelení úvodního gólu jsme si nevytvořili. To soupeř se v deváté minutě dostal do rychlého brejku, kdy naše levá strana nechala hostující hráče bez povšimnutí a tak zcela volný hráč hostí otevřel gólový účet utkání. Obraz hry se nezměnil a opět se větší čas odehrával na polovině hostí. Přišly i šance na vyrovnání, ale buď jsme netrefili branku nebo hosty podržel jejich brankář. A tak se připoměl hostující tým. Spíše obraným odkopem se míč dostal do našeho vápna, kde po nedorozumění stoperů propadl až k útočníkovi hostí, který prostřelil našeho brankáře podruhé 0:2!  Druhý poločas jsme chtěli začít náporem a vstřelením kontaktního gólu. Šance jsme si vytvořili ,ale gól jsme vstřelili až v 78 minutě 1:2! Do konce utkání jsme vrhli síly do útoku se snahou vyrovnat. Šance jsme si sicce vytvořili ,ale neproměnili a tak zápas skončil výsledkem 1:2.

sestava Zdětína: Meloun-Dvorský,Matuna,Budínský,Baborák-Těšínský,Kredba,Miškovský,Richtr-Došlý,Maurer
náhradníci:Nagy, Zeman,Volejník,Pikeš,Valtr,