Zdětín "B" - Luštěnice "B" 0:1 (0:0)

V 15 kole čtvrté třídy jsme doma přivítali rezervní tým z Luštěnic. Tento zápas nám připoměl, že bez vstřelené branky se nedá zvítězit. Pro karetní trest z Obrub nám chyběl v útoku Maurer. I bez tohoto hráče jsme v prvním poločase byli aktivnějším mužstvem a dostávali jsme se do šancí. První gólovka přišla již v úvodní minutě - Honzátka vychytal hostující brankář, další šance přišla v desáté minutě - to po pěkné akci a zpětné přihrávce na šestnáctku zakončoval Těšínský , bohužel mířil těsně vedle tyče. O pět minut později se nepodařilo skórovat Jarolímovi, ke kterému propadl míč , ale našeho útočníka to spíše překvapilo a tak nedokázal přesně zamířit. Na konci první půlhodinky jsme se dostali do dalších dvou ložených šancí . Jarolímovi asi tento zápas nebylo souzeno vstřelit branku a tak se ke slovu dostali hosté a do tutovky se dostal Kučera, který trefil tyčku za vyběhnuvším Melounem. Poločas tak skončil bez gólů , ale na tutovky jsme vyhráli 4:1.
Jak se má hrát fotbal efektivně prokázali ve druhém poločase hosté. Hra se opticky vyrovnala a na obou stranách byly k vidění takové pološance než ty , které nabídlo první dějství. V šedesáté minutě se hosté prosadili ze standardky. Po centru do šestnáctky jsme neuhlídali náběh hostí a hlavička jednoho z nich skončila za Melounem. Ten jí sice ještě ztlumil , ale mokrý míč na mokré trávě se dostal do sítě. 0:1. I přes náš tlak , který nám přinesl šance , jsme se do konce zápasu gólově neprosadili a prohráli 0:1. Soupeř si za celé utkání vypracoval dvě vážné šance a jednu proměnil. To naše tutovky zůstali neproměněné.

sestava Zdětína: Meloun- Nagy (Baborák Lad. 69min),Kredba, Horáček, Volejník- Kinzl, Pečenka, Mezera, Těšínský-Jarolím (Baborák Jan 70.min) , Honzátko (Došlý 65. min)