Zdětín "B" - Mukařov 3:2 (1:1)

Ve druhém soutěžním utkání se naše béčko představilo doma , kde přivítalo soupeře z Mukařova, který sestoupil ze třetí třídy. Před utkáním jsme minutou ticha zavzpomínali a uctili památku našeho kamaráda, člena FK Zdětín - Pavla Macháčka, který zemřel ve 20 letech po těžké nemoci.

Od úvodu utkání se hosté tlačili před naší branku , ale dokázali jsme odolat vcelku bez vážnějších potíží. Na soupeři bylo vidět, že hrál vyšší třídu. Lépe kombinoval ovšem do gólové šance se neprosadil. Přesto se hosté ujali vedení v 16minutě. Nutno přiznat , že naší velkou zásluhou. Ztratili jsme zbytečně balon před vlastním vápnem a hosté tuto chybu potrestali gólem 0:1. Po vstřelené brance se soupeř zatáhl a ke slovu jsme se dostali my. Naší zvýšenou aktivitu ve 26 minutě potvrdil Richtr, který zakončil svůj únik gólem na 1:1. Do konce poločasu se již vážnější chvilka nezrodila.

Do druhého poločasu vtrhli hosté se snahou vrátit vedení na svou stranu. Naše obrana nejméně dvakrát odkopávala míč z brankové čáry. V této pasáži hry jsme se převážně bránili a hráli na brejky. V 60 minutě se nám brejk vydařil a ujali jsme se v zápase vedení. Velkou zásluhu na tom měl brankář hostí, který si neporadil s lehkou hlavičkou našeho hráče 2:1. Hosté se o to více hnali do útoku ale nám se podařil další brejk, který hosté zastavili faulem až v pokutovém území. Penaltu velmi zkušeně proměnil Kredba 3:1. To běžela 75 minuta. To soupeře rozhodilo a jejich tlak opadl a až v páté minutě nastavení se hostům podařilo snížit. Meloun vyboxoval míč na vápno , ale přímo na nohu hostujícího hráče, který ho z první uklidil do naší brány. 2:3. Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.