Zdětín B - Obruby 1:2

V dalším domácím zápase čtvrté třídy jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Obrub. Tento zápas nám připomněl , že fotbal nemá logiku!

Hned od úvodu utkání jsme soupeře nepustili za půlku a vytvořili jsme si do 7 minuty dvě gólové šance , které zůstali nevyužity a tak se soupeř po naší nepřesnosti  dostal před naší branku a vybojoval roh. Ten jsme ještě odvrátili na další , ze kterého jsme bohužel inkasovali gól. Dva naši hráči nechali soupeře hlavičkovat a ten trefil do šibenice 0:1. I přes obdrženou branku jsme soupeře opět přitlačili před jeho branku , ale k zakončení jsme se nedokázali propracovat. Naše šance končili před vápnem , bez přesného střeleckého zakončení! A jak to ve fotbale bývá  soupeř se ve 14 minutě dostal podruhé před naše vápno a bylo zle. Dlouhý aut až do malého vápna skončil po další hlavičce v naší bráně 0:2! Tato situace s naším mužstvem zahýbala a následující pasáž zápasu přinesla více emocí než fotbalu. Do kabin jsme šli za nepříznivého stavu nula dva, přesto, že jsme soupeři povolili dvakrát navštívit naše velké vápno.

Druhý poločas jsme začali jako první,  soupeře jsme přišpendlili před jeho velké vápno, ale přehuštěný prostor jsme nedokázali překonat. Hosté nikam, nespěchali, příkladem bylo autové vhazování, které „šel“ rozehrávat obránce přes celou šíři hřiště celých 55 vteřin a to vše za klidného přihlížení rozhodčího. V 68 minutě se nám podařilo po rohu snížit Šišpelou na 1:2. Pokračovali jsme stále v náporu a spěchali za vyrovnáním. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě dvě tutové šance, které jsme s přehledem zazdili. Šance Baďury a Kořínka gólovou radost nepřinesli a tak po závěrečném hvizdu se celý druhý poločas loudající hosté radovali ze zisku tří bodů.

sestava Zdětína:  Meloun- Nagy( Pikeš 60.), Kořínek, Horáček, Baborák- Volejník (Zapletal 46.) , Kredba, Sedlák, Baďura- Šišpela, Honzátko