Zdětín "B"-Rejšice "B" 1:2

V dalším zápase čtvrté třídy mladoboleslavského okresu zavítal na naše hřiště B-tým z Rejšic.

Soupeř z Rejšic, který ještě na jaře hrál třetí třídu proti našemu A –týmu , se v tomto utkání představil jako kompaktní a zkušené mužstvo. Od úvodního hvizdu bylo jasné , že jsme v letošním ročníku potkali nejkvalitnějšího soupeře. Soupeř hrál dobře v poli – přesně kombinoval na své půlce a hledal dlouhými nákopy svého útočníka Váňu, který hostuje v Rejšicích z Horek.  Naši obránci byli na jeho hru upozorněni a snažili se ho společně zdvojovat , čímž mu nedovolili vytvořit si větší gólovou šanci. Tu jsme hostům nabídli sami a to hned dvakrát. Nejdříve zaváhal s vyběhnutím náš brankář Meloun, ale pokračující situaci nutno jí nazvat obrovskou šancí bravurně zlikvidoval! Druhou šanci měl soupeř v podobě pokutového kopu  , který ale zahodil. A jak již to ve fotbale bývá zahřmělo na druhé straně. To když po rohu vyrazil brankář hostí míč z vápna k volnému Honzovi Baborákovi a ten střelou odraženou od břevna otevřel skóre 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté se snahou o vyrovnání. To se jim povedlo až  v 60 minutě , když dostali druhou šanci v podobě pokutového kopu, tentokrát proměnili  1:1. Vedení na naší stranu mohl vrátit Matuna, ale jeho gólovou hlavičku skvěle vyrazil hostující brankář. Za pár minut nato už hosté vedli. Po rohu předskočil mladého obránce Pikeše soupeř a hlavou skóroval 1:2. Vyrovnat mohl střídající Došlý ale jeho lob skončil těsně nad brankou a tak tři body odváží soupeř.
sestava Zdětína "B"

Meloun-Dvorský ,Budínský (Pikeš 38.) ,Kořínek (Horáček 75.) ,Baborák L. –Volejník, Adášek, Kredba, Baborák J. – Matuna (Došlý 70.), Jarolím