zdětín-klášter

Zdětín "A" - Klášter "A" : 0-3 (0-2)

2. kolo 27.8.2011  Zdětín "A" - Klášter "A"  0-3   (pol. 0-2)

V utkání druhého kola okresního přeboru jsme na domácím hřišti, za neustávajícího deště, přivítali mužstvo Kláštera. V základní sestavě našeho mužstva se nově představili v útoku Martin Jarolím z Horek a Martin Sedlák z SKP MB na postu levého obránce.
Do utkání jsme vstoupili šancí hned ve druhé minutě, kdy po centru Votruby podstoupil Jarolím souboj s hostujícím brankářem , ale jeho hlavička skončila vedle. A potvrdilo se staré přísloví "nedáš dostaneš". Hosté z protiútoku otevřeli skóre utkání , když po rychlé akci přes střed hřiště pronikli před brankáře Hlaváčka a střelou k tyču mu nedali šanci 0:1!  Hosté dálé předváděli důraznou a tvrdou hru a to hlavně ve středu hrací plochy. Druhý gól jsme dostali v 28 minutě. Kdy jsme naší výhodu přímého kopu proměnili ve ztrátu míče a hosté podnikli smrtící brejk do otevřené obrany . Gólu nedokázal zabránit ani vyběhnuvší Hlaváček 0:2! Po druhé brance se naši vzchopili a začali více ohrožovat branku Kláštera. Nejblíže ke snížení byl přímý kop Honzátka, který vyrazil brankář hostí na roh, střela Adáška , kterou brankář vykopl nohou a šance Miškovského, který svou utaženou placírou branku netrefil. Průniky  Knespla nebyly střelecky zakončeny.
Druhý poločas začal snahou hráčů Zdětína o vstřelení branky .  Dvě tutovky ovšem neproměnil Šišpela a když už střídající Maurer brankáře překonal , stačil obránce míč směřující do branky vykopnout. Když jsme my pohrdli těmito šancemi ke slovu se opět přihlásili hosté a hned gólem. Kopali roh, který  Hlaváček vyrazil přímo na nohu hostujícího hráče , který pohodlně skóroval 0:3. Po tomto gólu bylo o osudu utkání rozhodnuto. Naší nemohoucnost vstřelit gól ještě podtrhla střela Votruby , která skončila na břevně!

Zhodnotit toto utkání se dá takto: Domácí zaplatili nováčkovskou daň. Šance sice proti Klášteru měli, ale nedokázali je proměnit, což Klášter potrestal.
Branky: P. Abrhám, J. Abrhám, Janoušek. Rozhodčí: Flanderka. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Muž utkání: Adášek – Janoušek.

sestava Zdětína: Hlaváček-Mezera,Honzátko,Adášek,Sedlák-Votruba,Miškovský,Kohout,Knespl - Šišpela, Jarolím (náhradníci - Baďura, Kořínek, Těšínský, Vaňousek, Maurer)