Zdětín-Kněžmost 3:2

V dalším domácím zápase okresní soutěže jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Kněžmosta , které stejně jako naše mužstvo postoupilo ze třetí třídy do okresu. Hosté přijeli v lepší náladě nežli domácí a to z důvodu lepšího vstupu do soutěže. Kněžmost získal do tohoto zápasu 11 bodů , kdežto Zdětín pouhé čtyři.

Do utkání vstoupili obě mužstva opatrně a hra byla nepřesná. Po neurovnaném začátku přišla první šance domácího mužstva, to když brankář hostí vyrazil střílený centr na vápno , míč se dostal k Miškovskému , který netrefil bránu. V 15. Minutě  udeřilo , bohužel u naší brány. Po naší špatné přihrávce se hosté dostali do brejku, který se štěstím proměnili v úvodní branku utkání 0-1. Po tomto momentu se hosté osmělili a začali hrozit nebezpečnými brejky, které jsme i se štěstím odvrátili. Do konce poločasu jsme se nedostali do vážnější šance , pouze k několika střelám, které branku hostů nemohli ohrozit.

Druhý poločas ovšem přinesl na hřišti změnu a naše mužstvo bylo jednoznačně tvůrce hry. Po několika šancích , kdy hosté vykopávali míč na brankové čáře , se nám podařilo vyrovnat v 60 minutě Jarolímem 1:1. Ovšem mohlo být opět hůř, v 63min. hosté zahrozili rychlým brejkem, který odvrátil Honzátko na roh. V 67min jsme se ujali vedení 2:1 po akci Jarolíma a  gólovém zakončení Richtra. Hosté se ani nestihli vzpamatovat a prohrávali 3:1. Akci založil Kohout a pěknou přihrávkou vybídl Knespla ke skórování. I po tomto gólu jsme měli několik šancí , které jsme bohužel neproměnili. Tečku za utkáním udělali hosté v nastaveném čase, kdy snížili z přímého kopu na 3:2.

sestava Zdětína:  Hlaváček- Sedlák, Honzátko, Adášek, Mezera- Baďura ( Těšínský 46.) Miškovský, Kohout, Knespl- Richtr (Kořínek) , Šišpela (Jarolím 46.)