zdětínB-sklaskoB

Zdětín "B" - Skalsko "B"  1:1  (1:0)

V prvním utkání čtvrté třídy jsme doma přivítali Béčko ze Skalska.  Naše mužstvo nastoupilo do tohoto zápasu doplněno o hráče z širšího kádru A-mužstva a s touhou odčinit gólový výprask 5:0, který nám tento soupeř uštědřil na konci minulé sezóny. Ovšem i soupeřovo B-mužstvo si přizvalo čtyři hráče ze svého Áčka , a tak zápas měl dobrou a vyrovnanou úroveň. Na rozdíl od soboty se utkání hrálo za pěkného počasí , což doplnila i početná divácká kulisa. V úvodu zápasu byli nebezpečnější hosté, kteří se dostali i do první šance , ale s tou si bez problému poradila naše nová posila na postu brankáře Luboš Meloun. I první gól na sebe nenechal dlouho čekat a k naší radosti padl do sítě hostí. Běžela 14.minuta a po rychlém přenesení hry na polovinu soupeře dostal přesnou přihrávku na hranici vápna Matuna , který s klidem prostřelil brankáře hostí 1:0! I po tomto gólu se hra přelévala od vápna k vápnu s minimen ložených šancí. Klid před oběma brankama narušil až závěr první půle. Nejprve neproměnil své sólo domácí Honzátko a domácí museli poděkovat svému brankáři, který efektně a efektivně pokryl gólovou hlavičku hostí. Druhý poločas pokračoval velmi podobně jako první , opět jsme viděli náznaky šancí na obou stranách, ovšem ´golová šance kterou zahodil domácí Baďura v 80 minutě nás velmi mrzela. Romanovi se podařilo probojovat k odraženému míči , ale z hranice malého vápna dokázal branku přestřelit!!! No a tak přišla na řadu 89 minuta, kdy hosté zahrávali rohový kop a naše obrana pouze staticky zůstala stát a nereagovlal na nabíhající hráče Skalska. Ti svojí šanci využili a hlavičkou srovnali skóre na konečných 1:1! Po zápase panovala oboustranná shoda , že bod je spravedlivý a odpovídá průběhu zápasu.

sestava Zdětína: Meloun-Baborák Ladislav, Vaňousek,Kořínek, Sedlák - Těšínský, Baborák Jan, Kredba, Baďura- Honzátko, Matuna  (náhradníci- Zeman, Budínský, Došlý, Polesný,Nagy)