Zimní příprava 2012

Informce budeme průběžně doplňovat:

Zimní příprava 2012

TRÉNINKY ÚNOR 2012: út a čt od 17:00 hod !!!

FK Zdětín muži - Zimní příprava 2012:
začátek tréninků a přípravné zápasy na sezonu - více zde : Zimní příprava 2012

Přípravné zápasy tento víkend 17-18.3.2012 :
17.3.2012 Zdětín – Chotětov  4:1 (1:0)

18.3.2012 Zdětín B - Bezno B  1:2 (1:2)

03.03.2012 příprava : Zdětín Horky nad Jiz. 2:2 (1:0)
Další připravný zápas jsme odehráli v Mladé Boleslavi  na umělé trávě - hřiště Na Pastelce, naším soupeřem bylo mužstvo z Horek. Utkání se odehrálo za příjemného jarního počasí. Mužstvo z Horek se prezentovalo technickým fotbalem. Naše hra byla založena spíše na bojovnosti. Přestože měli horečtí hráči častěji míč na svých kopačkách ujali jsme se po vybojovaném míči vedení my! Tento trend probíhal po celý první poločas jen s tím rozdílem, že jsme nedokázali naše tři stoprocentní šance proměnit. Horky i přes větší držení míče si spíše vypracovávali náznaky šancí ale bez gólového efektu. Do druhého poločasu jsme nuceně střídali. Do utkání zasáhlo z naší stany celkem 16 hráčů, ale dva hráči zápas pro zranění nedohráli! Doufejme , že to nebude nic vážného! Naše vedení mohl z pokutového kopu zvýšit Mezera, ale oblouček ala Panenka brankář hostí vystihl. To Horka potrestali a během patnácti minut otočili skóre na 1:2. V poslední pětiminutovce se Horka snažila o kontrolu výsledku , ale nám se podařilo minutu před koncem vyrovnat na konečných 2:2. Aktéři utkání se po zápase shodli , že je i spravedlivá.

fanoušek FK Zdětín - Fanoušek
_______________________________________________________________________________________________
26.2.2012 příprava: Zdětín - Krnsko 5:4
V rámci kondiční přípravy, která probíhala v domácím prostředí , jsme sehráli přípravné utkání s Krnskem.  Utkání se odehrálo v Bezně na sice dobře připraveném, ale velmi těžkém terénu. Z důvodu rychlého oteplení a tím spojéné podmáčení hracích ploch , bylo zrušeno utkání se Strašnovem, které se mělo hrát také v Bezně.
Do tohoto utkání jsme nastoupili z fáze tréninků, které byly zaměřeny pouze na fyzickou výdrž. Jak jsem již zmiňoval , terén stejně kombinační hru nedovoloval, bylo to více o osobních soubojích a tak se zmíněná příprava hodila. K vidění bylo 9 gólů, naše góly padly po různých šancích. Bohužel všechny branky, které jsme obdrželi my padli po individuálních chybách. Je tedy stále na čem pracovat. Další přípravné utkání sehrajeme v sobotu 3.3.2012 s Horkama n/Jiz. na hřišti v MB u Pastelky.

19.2.2012 příprava: Zdětín - Předměřice 4:4 (2:3)
Další přípravné utkání jsme sehráli na umělé trávě v Benátkách proti Předměřicím. Oproti poslednímu utkání, kdy bylo -9 stupňů, se tento zápas odehrál v daleko příznivějším počasí. Tentokrát z naší strany zasáhlo do utkání pouze 13 hráčů. Ostatní byli omluveni z důvodu dovolené nebo nejsou zdravotně v pořádku.
Zápas byl od počátku vyrovnaný bez větších gólových příležitostí. I přes tento vyrovnaný průběh hry jsme se za 25 minut hry dostali do dvoubrankového vedení. Poté trenéři prostřídali hráče i posty: Předměřičtí dokázali do poločasu výsledek třemi brankami v rozmezí 15 minut otočit!!! Na začátku druhého poločasu se dostali Předměřice do vedení už 4:2! Po pár minutách jsme mohli snížit z penalty, ale tu brankář kryl!  I přes zahozenou penaltu se nám povedlo  do konce utkání vyrovnat a dokonce jsme měli i šanci na vítězství. Remíza ale odpovídá průběhu utkání.

Další zápasy sehrajeme 25-26.2 s Krnskem a Strašnovem - čtvrtek a pátek se budeme věnovat fyzické přípravě v areálu fotbalového hřiště viz ZIMNÍ PŘÍPRAVA!

začátek tréninků a přípravné zápasy na sezonu - více zde : Zimní příprava 2012

4.2.2012 příprava: Bezno - Zdětín  1:4 (0:1)
 K  druhému přípravnému zápasu nás pozval náš nedaleký soused z Bezna. V mrazivém a větrném počasí  , které svědčilo spíše bruslařům na zamrzlých rybnících , se odehrálo utkání na zmrzlé , ale velmi dobře připravené "bezeňské dvojce"¨. Zmrzlý terén , ale i balon, nedovoloval příliš kombinační fotbal, nabízel hodně osobních soubojů , do kterých obě mužstva přistupovali ohleduplně, takže nedošlo k žádnému nepříjemnému zranění. Naši hráči se těmto podmínkám přizpůsobili lépe a domácí jsme mírně přehrávali. První gól utkání jsme viděli ve 27 minutě po chybě domácí obrany.  Podobný obraz hry měl i druhý poločas , ovšem s větším počtem vstřelených gólů, takže si i prokřehlý divák přišel na své. I přes časté prostřídávání hráčů bylo tempo hry vcelku vysoké. Nakonec  skončil zápas  naší výhrou 4:1.

Přidáno DISKUZNÍ FÓRUM - dnes jsem přidal do menu  "Diskuzní fórum" to proto , aby dostali všichni prostor k vyjádření. Aleš Fabián
3.2.2012